Trakya’da Bilişim sektörünün lider ve yön belirleyen servis kuruluşlarından CKB Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri 2005 yılından bu yana müşterilerinin çözümlerine ilişkin beklentilerini güvenilir, kalıcı ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama hedefiyle çalışmakta olup müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesiyle hareket etmektedir.

Günümüzde, Üreticilerin Dünya pazarlarındaki payı büyütme mücadelesi, öncelikleri yeniden şekillendirmekte ve yeni düzende, satış sonrası müşteri memnuniyeti etkinliğinin önemini artırmaktadır. CKB Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri , müşterinin ihtiyaçlarına karşı pozisyon alma refleksi ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla hareket etmektedir.

Yetkili Servis Hizmeti verdiğimiz üreticiler kendi alanlarında en iyi ve en kaliteli ürün gruplarını üretmede sürekli bir yarış içerisinde bulunmaktadırlar. Bu yüzden, bu ürünlerine satış sonrası hizmetlerinde de en iyi servis firmaları ile çalışmayı tercih etmektedirler. CKB Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri olarak, bu anlamda üreticilere artı bir değer katmaktan kıvanç ve onur duymaktayız.

Firmamız, Türkiye’nin değişim ve gelişimine fayda sağlamanın yanı sıra, iş ortakları ile tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir teknoloji firması olma hedefiyle çalışmalarına devam edecektir.